פריצת דרך חדשנית לטיפול בבעיות התפקוד הגברי

שתפו:

שיטה פורצת דרך שעזרה לאלפי גברים לחזור לחייך, ללא כדורים ובלי תופעות לוואי, עם למעלה מ-90% הצלחה!

שתפו:

הפרעות בתפקוד היא בעיה נפוצה בקרב הגברים מעל גיל 40


"שמע, אני מכיר את עצמי ואת הגוף שלי" שיתף אורי בן 48 כשסיפר על הפעם הראשונה שהוא הרגיש שיש בעיה, "אני רגיל להרגיש אותו "טיל" ופתאום זה לא קרה וגם זה נגמר יותר מהר מה שאני מכיר. בהתחלה קיבלתי שוק, לא האמנתי שדבר כזה יכול לקרות לי. אמרתי לעצמי שזה בטח משהו חד פעמי. עם הזמן כשראיתי שהבעיה ממשיכה ומחמירה, למרות המבוכה, החלטתי לפנות לעזרה".

יותר מ-50% מגברים מעל גיל 40 חווים ירידה בתפקוד הגברי. אך בגלל מבוכה, חוסר מודעות או מתוך רצון למצוא "פתרון מהיר" לבעיה, הרבה מהם נמנעים מלגשת לטיפול אמיתי בשורש הבעיה שיחזיר להם את הספונטניות שנעלמה, ומסתפקים בפתרונות כימיים שמקלים על סימפטום בלבד ומספקים פתרון זמני בלבד, כאשר לאורך זמן הבעיה רק הולכת ומחמירה. 

אין טיפול אחד שמתאים לכולם


אלפי גברים החזירו חיוך וספונטניות בזכות גישה חדשנית ופורצת דרך שפותחה בהוד – מרפאת מומחים, שמבוססת על שיטות טיפול מוכחות קלינית ומחקרית לטיפול בשורש הבעיה. המרפאה היא היחידה בישראל שמספקת פתרון מותאם אישית לכל מטופל.

בעיות התפקוד הגברי יכולות לנבוע מסיבות שונות מגוונות כמו: רקע רפואי, תרופתי, נפשי או בגלל סיבות שקשורות באורח החיים, ירידה בחשק המיני ועוד. וזאת בדיוק הסיבה שבהוד – מרפאת מומחים יש מגוון רחב של שיטות טיפול פרא-רפואיות וטבעיות, בהתאמה אישית לטיפול יעיל וממוקד בשורש הבעיה, לשיפור התפקוד הגברי טבעית ולאורך זמן . 

איך מתחילים?


הבדיקה הראשונית לאיתור מקור הבעיה היא מרכיב בולט בהצלחתו של הטיפול. מטרת הבדיקה לקבל תמונת מצב מלאה על המטופל ולאתר את הגורמים המביאים להפרעות בתפקוד. האבחון הראשוני מאפשר להבין את שורש הבעיה ולהתאים באופן אישי את דרכי הטיפול, צוות מטפלים מקצועי ומכשור טכנולוגי מתקדם.

לפני התאמת הטיפול כל מטופל עובר בדיקת דופלר לאפיון זרימת הדם לפין ושיחת אבחון לאיתור מקור הבעיה לפי יותר מ30 פרמטרים שונים המשפיעים שמקורם גם בגוף וגם בנפש.

בתום חודשיים, כשאורי הגיע לביקורת הוא סיפר בהתרגשות "חזרתי לקיים יחסים סדירים עם בת הזוג שלי, הצלחתי להגיע לזיקפה מלאה וחזקה והרגשתי שוב כמו ילד בן 18!"

אל תוותר על עצמך

עם יותר מ-90% הצלחה, השיטה הטבעית של המרכז הישראלי לשיפור התפקוד המיני עזרה עד היום לאלפי גברים מכל רחבי הארץ להחזיר לחייהם את הביטחון העצמי, ההנאה והריגוש ברגע האמת, בלי תופעות לוואי ובלי לוותר על הספונטניות. או כמו שאורי אמר: "זה היה שווה את הבחירה בכם".

תיצור איתנו קשר עוד היום. דיסקרטיות מובטחת!!
                                               * מידע זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה, ואינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה. 
                                               * הטיפול מיועד לגברים עד גיל 70 ובהתאם לבדיקת התאמה.

לבדיקת התאמה לטיפול פורץ דרך בתפקוד הגברי - השאירו פרטים:

"*" אינדוקטור שדות חובה

שם*
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לשיחת ייעוץ דיסקרטית ללא תשלום השאירו פרטים

"*" אינדוקטור שדות חובה

שם*
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
[מידע זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה, ואינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה]

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ

דילוג לתוכן