גבר, אל תוותר על עצמך! חזור לעניינים בשיטה טבעית, יעילה ומותאמת אישית

יותר מ-60% מהגברים בגילאי 40 ומעלה, חווים הפרעות בתפקוד המיני? אלו שמתגברים על המבוכה ופונים לעזרה רפואית, מוצאים את עצמם ב"תעשייה" של טיפולים ומרשמים שאינה מטפלת בשורש הבעיה. הכר את בני הזוג שהקימו מרפאה ששינתה את כללי המשחק, עם שיטת טיפול טבעית, מותאמת אישית ובעלת שיעור הצלחה של כ-90% שהחזירה לאלפי גברים את הביטחון וההנאה בחיי האהבה.

שתפו:

חושב לקחת כדור? חשוב שתחשוב שוב.


שנים ש"הכדור הכחול" ופתרונות כימיים אחרים למיניהם שולטים בתעשיית שיפור התפקוד המיני בקרב גברים ומבטיחים לכל גבר זקפה מרשימה. וכך, במרבית המקרים, מוצאים את עצמם גברים שרוצים להמשיך להנות מיחסי מין טובים במלכוד של תופעות לוואי שונות או פגיעה קשה בספונטניות שבחיי האהבה. אך מעבר לכך, הבעיה האמיתית היא שהטיפול באמצעות פתרונות כימיים לא באמת פותר את הבעיה הספציפית של המטופל אלא מטפל בסיפטום בלבד ולכן השפעתו הולכת ונחלשת עם הזמן.  

גבר, אתה לא כמו כולם,
אז למה שתקבל טיפול אחיד כמו כולם?


רוני היה בן 48 כשהחל לחוות ירידה בתפקוד המיני. כמו רוב הגברים, גם רוני מצא את עצמו במסלול המהיר לקבלת טיפול תרופתי. "כשהבנתי שיש לי בעיה", מספר רוני "התייעצתי עם מספר אורולוגים וביקרתי במספר קליניקות שהתיימרו להחזיר עטרה ליושנה.

מה שהכי הדהים אותי זה שלא ממש בדקו אותי! כולם דילגו על השלב הקריטי של בדיקת עומק לאיתור הגורמים האפשריים להפרעות התפקודיות שיש לי כאינדיבידואל. כל שיחת ייעוץ התמקדה במצב הזקפה בלבד והטיפול כולו הרגיש כאילו אני עוד מטופל בפס ייצור ולא "רוני" – גבר עם מאפיינים ספציפיים שזקוק לאבחון אישי ולמענה פרטני".

חוויה לא נעימה זו, הובילה את רוני ואת שותפתו לחיים, ליב, לחקור לעומק את הנושא. הם התעמקו במחקרים שונים, נפגשו וראיינו אורולוגים ומטפלים מיניים וגילו שיש עשרות גורמים שעלולים להוביל לפגיעה בתפקוד המיני בקרב גברים: החל מבעיות רפואיות שלכאורה אין להן קשר למערכת המין, מתח נפשי, אורח חיים לא בריא, טראומות ופציעות, בעיות שינה, בעיות בקשר הזוגי, ירידה בחשק המיני, השפעות הגיל ועוד.

"המידע הרב הוביל אותי להחלטה שבאיבר היקר ביותר לליבי, אטפל בעצמי" מספר רוני. "עד מהרה יצרתי לעצמי תוכנית טיפול אישית וטבעית והתוצאות הפתיעו אפילו אותי. ברגע זה, הבנתי שזה הייעוד שלי ושל ליב: לספק לגברים שנמצאים במצב בו הייתי וכמעט ויתרו על עצמם, טיפול אפקטיבי, טבעי ומותאם אישית – וכך נולדה מרפאת הוד".

רוצה שיעבוד לך? רק אבחון מעמיק יאתר את גורם הבעיה ויספק לך פתרון אפקטיבי?

הוד – המרכז הישראלי לשיפור התפקוד המיני בבעלותם של רוני וליב סילבן, היא רשת מרפאות הפועלת בראשון לציון ובחיפה שמעמידה לרשותך צוות רופאים ומטפלים רב-תחומיים עם עשרות שנות ניסיון, מכשור רפואי מתקדם ושיטה טיפולית פורצת דרך. שיטה טבעית ייחודית, מוכחת קלינית ומחקרית שיושמה עד כה בקרב אלפי גברים ומציגה שיעור הצלחה מדהים של כ- 90% בהחזרת הזקפה, הביטחון העצמי והספונטניות לחיי המין.

"הרעיון שעומד מאחורי השיטה שפיתחנו מאוד פשוט – והוא סוד ההצלחה שלנו: כדי לדעת איך לטפל, צריך לדעת במה לטפל" מסבירה ליב. "האבחון המעמיק והייחודי כולל 30 פרמטרים רפואיים, נפשיים והתנהגותיים שונים ויורד לדקויות כמותן לא תמצא במרפאות אחרות.

צוות המרפאה לומד את ההיסטוריה הרפואית ואת אורח החיים של המטופל, מבצע בדיקות פיזיולוגיות לא פולשניות ולא מכאיבות לאבחון תקינות זרימת הדם לפין, עורך מיפוי לתסמינים מהם הוא סובל ומאפיין אותם ברזולוציה שאינה קיימת ברפואה הקונבנציונלית או האלטרנטיבית: האם קיים קושי להגיע לזקפה, האם הזקפה קיימת אך חלשה? ואולי היא נחלשת רק בעיצומו של האקט המיני? – אבחנות שיש להן השפעה דרמטית על אופן הטיפול והצלחתו".

תוכנית טיפולית מותאמת אישית
ומעקב תקופתי לשימור התוצאות לאורך זמן!


בתום שלב הבדיקות והאבחון, צוות המומחים של מרפאת הוד יזהה את הגורמים לקשיים בתפקוד המיני ויגבש עבורך תוכנית טיפולית אינדיבידואלית ומותאמת אישית, המשלבת מגוון טכניקות ופורמולות טבעיות המאושרות על ידי משרד הבריאות וה-FDA – ללא שימוש בחומרים כימיים.

לאורך הטיפול כולו, ייכתב פרוטוקול התקדמות שבועי שיאפשר לך ולצוות המרפאה להיות עם היד על הדופק ולעקוב אחר התקדמות הטיפול. בתום סדרת הטיפולים תוזמן למעקב תקופתי אישי ללא תשלום, הכולל בדיקות דופלר ואולטרסאונד לשימור התוצאות, הביצועים וההתרגשות לאורך זמן – או כמו שאומר גדי, מטופל בן 58 שפגשנו במרפאה: "בהתחלה הייתי סקפטי, אבל השינוי שקרה לי במהלך הטיפול עדיין מדהים אותי ואת אשתי… אני מרגיש כאילו חזרתי לגיל 18!"

                     
* מידע זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה, ואינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה.  

לבדיקת התאמה לטיפול פורץ דרך בתפקוד הגברי - השאירו פרטים:

"*" אינדוקטור שדות חובה

שם*
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ