טיפול פורץ דרך לנשים שפותר כאבים בקיום יחסים

אלפי נשים בישראל סובלות מכאב או אי נוחות בזמן קיום יחסים, אך מעט מדברות על זה. לראשונה בישראל! טיפול חדשני ופורץ דרך לטיפול יעיל בכאב עקב וסטיבוליטיס או וולודיניה שנבדק קלינית בבי"ח רמב"ם, שעוזר לנשים רבות ברחבי העולם להיפטר מכאבים ולהתחיל להנות מחי האהבה מלאים ומהנים. הטיפול אינו חודרני, לא כואב ואין לו תופעות לוואי.

שתפו:

זה לא אמור לכאוב! 

הגוף שלנו בנוי לקיים יחסים בריאים ומהנים. ובכל זאת נשים סובלות מכאבים בזמן יחסים, אך רק מעט מהן מדברות על זה, בגלל המבוכה או כי הן חושבות שככה זה "אמור להיות". כאב יכול להופיע מהניסיון הראשון או להופיע פתאום לאחר תקופה ממושכת ללא כאבים. הסובלות מהבעיה נאלצות להתמודד עם כאבים פיזיולוגיים לא נעימים, כמו: בעירה, דקירה, גירוי מכאיב או כאב חזק באזור האיבר והאגן.

 

לצערנו, השיח בנושא עדיין מינימלי, בעיקר עקב חוסר מודעות ותפיסה מוטעית ש"ככה זה אצל כולן", שכאב הוא חלק אינטגרלי מקיום היחסים ושאולי זה יעבור עם הזמן, אך בינתיים ממשיכות לסבול בשקט. רבות חוששות לפנות לקבל עזרה עקב מבוכה וחוסר רצון להכניס אחרים לבעיותיהן האינטימיות. בינינו, מי מאיתנו מעוניינת לדסקס על הקשיים בנושא פרטי כל כך עם אנשים זרים.

 

התוצאה היא פגיעה משמעותית באיכות חייהן של נשים רבות במישורים שונים. הקושי לקיים יחסים תקינים ובריאים לא רק מקשה על האקט עצמו אלא גם נותן את אותותיו על המצב הנפשי, על מערכת היחסים שלה עם בן זוגה או הימנעות להיכנס למערכת יחסים חדשות. ההתמודדות עם הכאב עלולה להביא להשלכות פיזיות ונפשיות שיחמירו את המצב עוד יותר.

 

טיפול יעיל, אינו פולשני וללא כאבים!

 

לראשנה בישראל טיפול שפותר את בעיית כאב בזמן קיום יחסים במקרים של: ווסטיבוליטיס, וולוודיניה ווגיניסמוס, שעזר לנשים רבות ברחבי העולם להיפטר מהכאב ולחזור ליחסים אינטימיים מלאים ומהנים. מדובר במכשיר בטכנולוגית גלי הלם, שאושר ע"י משרד הבריאות הישראלי וה_FDA האמריקאי. 

 

המכשיר נבדק קלינית בבית החולים רמב"ם בחיפה וכן בארצות הברית, סינגפור, מקסיקו וטייוואן והראה תוצאות מדהימות: בין 80% ל-85% מהמטופלות (מנשים צעירות ועד נשים בגיל 50) דיווחו על הפסקת הכאבים או הפחתה משמעותית בהם תוך חודשיים בלבד, וזאת ללא כל תופעות לוואי. כתוצאה מכך חוו הנשים הנאה רבה יותר מיחסי המין והשתחררו מהלחץ והמתח הנפשי שהיה כרוך בבעיה.

 

איך פועל הטיפול שעזר למאות נשים להתחיל להנות מחי האהבה מלאים ומהנים?

 
הטיפול בטכנולוגית גלי הלם ניתן בעוצמה נמוכה ל4-6 אזורים באזור האיבר, ונמשך כ-20 דקות. המטופלת יושבת או שוכבת, וכיפת המכשיר מוצמדת אל רקמת האיבר באופן עדין ואינו חודרני. הטיפול אינו כואב, ללא תופעות לוואי ונעשה ע"י צוות נשים מקצועי, ותיק ומיומן.

 

המטופלות נבדקו לאחר סדרה של 6 טיפולים בלבד, שבמהלכן לא קיבלו שום טיפול תרופתי או מכל סוג אחר, דיווחו על הקלה משמעותית בכאב עד להיעלמותו המוחלטת ועל החזרת חשק ובטחון בגוף שלהן. 

 

במהלך כל תהליך הטיפול כל מטופלת זוכה לליווי של צוות מטפלות עם מעל 10 שנות ניסיון בתחום ומעקב מקצועי אחר ההתקדמות ושיפור במצבה.

 
הטיפול מוכר ע"י חלק מחברות הביטוח (בהתאם לתנאי הפוליסה). 
 

להחזיר הנאה ואינטימיות ליחסים!


אנחנו במרפאת הוד מאמינים שמיניות בריאה היא מפתח לזוגיות טובה ולתחושת הבטחון והנאה בחיים.

הפתרון הייחודי שפיתחנו המשלב טיפולים טבעיים ובטוחים לגוף, לרוח ולנפש כאחד, מתאים גם למי שעד היום לא ניסה אף טיפול בבעיות בתפקוד המיני, וגם למי שכבר ניסה טיפולים שונים.

אין סיבה להתפשר על חיי האהבה שלך! יש דרך יעילה לפתור את בעיית הכאבים בזמן קיום יחסים!! 

לשיחת ייעוץ דיסקרטית ללא תשלום השאירי פרטים

[מידע זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה, ואינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה]

מרפאת הוד נולדה מתוך מקום של שליחות.

אנחנו כאן כדי לעזור לכמה שיותר גברים ונשים לחזור להנות מחיים אינטימיים מלאים ומהנים, תוך שימוש במגוון פתרונות מוכחים מחקרים וקלינית והמתקדמים ביותר בתחום.

אנחנו מתחייבים להעניק טיפול מקצועי שמותאם באופן אישי לכל מטופל ומטופלת בהסתמך על תוצאות אבחון יסודי ומעמיק, על מנת לפתור את הבעיה מהשורש ולהעניק פתרון יעיל לטווח ארוך.

כל הטיפולים במרפאתנו טבעיים, לא פולשניים וללא כאבים המתבססים על רפואת גוף-נפש, שמתבצעים ע"י צוות מטפלים ומטפלות ותיק ומנוסה, עם מוניטין מצטבר של מעל 20 שנים.

אנחנו מאמינים שיחס אישי וליווי צמוד לאורך כל התהליך, זה אחד המרכיבים החשובים שתורמים לתוצאות מדהימות בקרב המטופלים שלנו ואנחנו עושים את זה מכל הלב תוך שמירה על דיסקרטיות מלאה!

תעודות והכשרה מקצועית רפואית :

מידע ומחקרים על הטיפול

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ

דילוג לתוכן