מאמרים

אלפי גברים לא טועים!

גבר, אל תוותר על עצמך! חזור לעניינים בשיטה טבעית, יעילה ומותאמת אישית יותר מ-60% מהגברים בגילאי 40 ומעלה, חווים הפרעות בתפקוד המיני? אלו שמתגברים על

קרא עוד »

להקדים פתרון לתרופה!

שיטה פורצת דרך שעזרה לאלפי גברים לחזור לחייך, ללא כדורים ובלי תופעות לוואי, עם למעלה מ-90% הצלחה! שתפו: הפרעות בתפקוד היא בעיה נפוצה בקרב הגברים

קרא עוד »

פריצת דרך בטיפול בתפקוד הגברי! פתרון יעיל לאימפוטנציה

אלפי ישראלים סובלים מבעיות בתפקוד מיני. לפי הסטטיסטיקה, אחד מכל שלושה גברים מעל גיל 40 סובל ממנה. אך למרות הנתונים הגבוהים, חלק גדול מהגברים עדיין נוטים להתפשר על חיי המין שלהם או לתת עדיפות לפתרונות שמטפלים בסימפטומים ולא בשורש הבעיה.

קרא עוד »

ערמונית מוגדלת טיפול וסימפטומים

רוב הגברים חווים ערמונית מוגדלת בשלב כזה או אחר של חייהם. בלוטת הערמונית נמצאת מתחת לשלפוחית ​​השתן וכאשר היא גדלה, היא יכולה לחסום את זרימת השתן דרך השופכה, שהיא הצינור המוביל שתן משלפוחית ​​השתן החוצה דרך הפין. מומחים משערים כי בלוטת הערמונית גדלה ככל שגברים מזדקנים כתוצאה משינויים במאזן ההורמונלי. אם אינך מקבל טיפול לכך, ערמונית מוגדלת עלול לגרום לבעיות בשלפוחית ​​השתן, בדרכי השתן או בכליות.

קרא עוד »

אין אונות בגיל צעיר

אין אונות היא בעיה שהופכת נפוצה יותר עם העלייה בגיל, אך עלולה להשפיע גם על גברים צעירים. טיפולים יכולים להיות יעילים לאנשים בכל הגילאים, אך במיוחד לאנשים הסובלים מאין אונות בגיל צעיר.

קרא עוד »

טיפול מהיר לבעיות זקפה – האמנם?

בעיות זקפה יכולות לגרום ללחץ, דיכאון וחרדה בקרב הסובלים מהם. אנשים הסובלים מבעיות זקפה לרוב יחפשו טיפול מהיר לבעיות זקפה, עם זאת חשוב לדעת שתרופות פלא הנמכרות כטיפול מהיר לבעיות זקפה יכולות להיות הרסניות למערכות הרבייה של הגוף.

קרא עוד »

טיפול בצמחי מרפא לבעיות זקפה

החיפוש אחר תרופה לבעיות זקפה התחיל הרבה לפני כניסת הויאגרה לשוק בשנות התשעים. טיפולים טבעיים, משוקולד מריר ועד קרני קרנף טחונות שימשו זמן רב להגברת החשק המיני, העוצמה או ההנאה המינית. חלק מתרופות אלה אינן יותר מאמונות טפלות, אולם בחלקן נמצאו בהם חומרים שונים המעודדים את הזקפה.

קרא עוד »

בעיות בתפקוד המיני

בעיות בתפקוד המיני – כיצד מאבחנים? בריאות מינית היא חלק חשוב מחיי הגבר, לא משנה גילו, סטטוס הזוגיות שלו או נטייתו המינית. בנוסף, תפקוד מיני

קרא עוד »

בלוטת ערמונית מוגדלת טיפול

אנו מציעים לאנשים עם בלוטת ערמונית מוגדלת טיפול ללא התערבות תרופתית או כירורגית באמצעים טבעיים: גלי הלם בשילוב דיקור סיני וצמחי מרפא לקבלת תוצאות בתוך טיפולים ספורים.

קרא עוד »

זקפה חלשה

הפרעה בתפקוד המיני יכולה להשפיע על גברים בכל הגילאים, אך שכיחה במיוחד בקרב גברים מבוגרים. הבעיות הנפוצות ביותר הקשורות לתפקוד המיני כוללות הפרעות בשפיכה, זקפה חלשה ותשוקה מינית מעוכבת. ניתן לתקן בעיות אלו על ידי טיפול בגורמים הבסיסיים.

קרא עוד »

בלוטת ערמונית מוגדלת

הערמונית היא איבר בגודל אגוז קטן היושב מתחת לשלפוחית ​​השתן ומקיף את החלק העליון של השופכה. הערמונית מפרישה נוזלים המזינים את הזרע. נוזל זה נלחץ לשופכה במהלך השפיכה.

קרא עוד »

פתרון טבעי לבעיית זקפה

אם יש דבר אחד שאנחנו יודעים על הטבע האנושי זה שאנשים אינם יכולים להירגע או לשנות אורח חיים עפ"י פקודה. כדי להגיע למצב של רגיעה אמיתית וחיבור מלא לגוף על האדם להימצא בסביבה מרגיעה, להכיר בחסמים הרגשיים ולטפל בהם בצורה אפקטיבית. לצערנו, אף אחד מאלה לא נמצא בתוך תחום העבודה של הרפואה הקונבנציונלית.

קרא עוד »

לא עומד לי- מה לעשות?

גברים רבים חווים בעיות בזקפה בזמנים שונים של החיים. הבעיות יכולות לנבוע מלחצים זמניים או חרדת ביצוע קצרת טווח ולחלוף מעצמם בתוך זמן קצר. אולם כאשר הבעיה חוזרת ונשנית היא דורשת התערבות של גורם רפואי מוסמך.

קרא עוד »

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ

דילוג לתוכן