לא עומד לי- מה לעשות?

גברים רבים חווים בעיות בזקפה בזמנים שונים של החיים. הבעיות יכולות לנבוע מלחצים זמניים או חרדת ביצוע קצרת טווח ולחלוף מעצמם בתוך זמן קצר. אולם כאשר הבעיה חוזרת ונשנית היא דורשת התערבות של גורם רפואי מוסמך.

שתפו:

מה עושים כאשר חווים בעיות בזקפה?

התגובה הראשונה של גברים החווים בעיות בזקפה היא, לצערנו, הסתרה. אנחנו חיים בתקופה בה המשפט "לא עומד לי" טעונה במטען שלילי גבוה המשליך כביכול על הגבריות והערך העצמי של הגבר ולכן גברים רבים מתקשים להכיר בכך שיש בעיה ולפנות לטיפול.

השלב הראשון והחשוב ביותר, אם כן, היא לבסס את ההכרה שיש בעיה ויש לה גם פתרון. הדרך הטובה ביותר להתחיל לבסס את ההכרה היא פשוט ליצור קשר ולתאם תור אצלנו!

לא עומד לי – איך ממשיכים מכאן?

לאחר שהגעתם להכרה בבעיה, הגיע הזמן לטפל בה. אנו מציעים טיפול בגלי הלם בשילוב דיקור סיני וצמחי מרפא לקבלת תוצאות בתוך טיפולים ספורים.

גלי הלם הם גלי קול מהירים הנכנסים לעובי רקמות הגוף ומרעידות אותם. כתוצאה מכך, מתרחבים כלי הדם ומתפורר הסידן המצטבר בין השרירים. הטיפול בגלי הלם הוכח ע"י מחקר בבי"ח רמב"ם כבעל יעילות של 75% בטיפול בבעיות זקפה ואימפוטנציה!

השילוב של הטיפולים עוזר לנו להגיע לאחוזי הצלחה מסחררים בטיפול באין-אונות.

להפסיק להתבייש

הקונצנזוס בעולם המחקר מצביע על הבושה והחרדה סביב בעיות זקפה כתורמים משמעותיים למעגל קסמים אכזרי של אין אונות המתחיל בחרדת ביצוע, נמשך בחוסר יכולת להגיע לזקפה ונגמר ברמת חרדה גבוהה יותר – וחוזר חלילה. לכן, הטיפול שלנו אינו נוגע רק לבעיות הפיזיולוגיות אלא גם לדפוסי החשיבה והרגש המפריעים להגיע לזקפה.

טיפול דיקור סיני עוזר לכם להתחבר בחזרה אל עצמכם, להירגע ולשחרר מן הלחצים וחרדות היום-יום. השילוב בין הטיפול הנפשי והרגשי לבין מחטים זעירות המובילות להמרצת הדם באיזור הפין ומשלים את הטיפול בגלי הלם.

שימוש בצמחי מרפא להשלמת הטיפול

אנו משתמשי בצמחי מרפא בעלי תכונות מרפאות ומשקמות כדי לסייע לגוף להילחם בבעיות המובילות לאין אונות. בין בעיות אלה ניתן למנות בעיות לב, לחץ דם נמוך, סכרת והתכווצויות ורידים. צמחי המרפא מסייעים לגופכם להילחם ברעלנים ולרפא את עצמו.

מזמינים אתכם לקרוא גם: פתרון טבעי לבעיית זקפה

לשיחת ייעוץ דיסקרטית ללא תשלום השאירו פרטים

"*" אינדוקטור שדות חובה

שם*
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
[מידע זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה, ואינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה]

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ