פתרון לאין אונות בטוח ומותאם אישית, ללא כאבים ולא פולשני

אימפוטנציה היא תופעה שכיחה מאוד, כאשר אחד מכל שלושה גברים בני 40 עד 60 סובלים ממנה. אבל, למרות שכיחותה, זוהי תופעה שנקשר סביבה קשר שתיקה שנובע בעיקר מבושה וממבוכה, ומונע מגברים רבים לחפש ולמצוא לה פתרון.

שתפו:

פתרון בטוח, ללא כאבים ולא פולשני לאין אונות, שמותאם אישית לכל מטופל

אימפוטנציה היא תופעה שכיחה מאוד, כאשר אחד מכל שלושה גברים בני 40 עד 60 סובלים ממנה. אבל, למרות שכיחותה, זוהי תופעה שנקשר סביבה קשר שתיקה שנובע בעיקר מבושה וממבוכה, ומונע מגברים רבים לחפש ולמצוא לה פתרון.

על פי רוב, אימפוטנציה נובעת משתי סיבות:

  • פיזי – כולסטרול גבוה, סוכרת, הצרת כלי הדם בפין שמחלישה את זרימת הדם לאיבר, תזונה לקויה, מחלות מטבוליות ונוירולוגיות, מחלות כלי דם, בעיות הורמונליות, השמנת יתר וכן חבלה בפין או ניתוח לקוי.
  • נפשי – הסיבה הפחות שכיחה, שממנה סובלים כ-10% מאוכלוסיית הגברים בישראל, היא מתחים נפשיים ורגשיים כמו חרדת ביצוע, דאגות שונות, בעיות בזוגיות, לחץ ועוד.

פתרון מותאם אישית

מרפאת הוד מציעה טיפול מותאם אישית, ללא כאבים ולא פולשני, כאשר לאורך התהליך כולו המטופלים מלווים על ידי צוות מקצועי ומנוסה, ששומר איתם על קשר הדוק.

הטיפול מתחיל באבחון ובתשאול רפואי מעמיק של האורולוג המומחה במרפאה, שבודקים את מידת ההתאמה של המטופלים לפתרון שמוצע במרפאה. במסגרת האבחון הרופא אורולוג מבצע בדיקת דופלר (בדיקת אולטרסאונד), שמטרתה לאתר את מקור הבעיה ובמהלכה נבדקים הדופק באזור איבר המין מצד ימין ומצד שמאל, ואופי זרימת הדם לאיבר.

כאשר, בעקבות האבחון, הרופא אורולוג קובע שמקור הבעיה הוא זרימת דם חלשה לפין, הטיפול האפקטיבי ביותר הוא טכנולוגיית גלי הלם, שמשודרים בעוצמות נמוכות אל אזור הפין ומעודדים ייצור של כלי דם חדשים.

טכנולוגיית גלי ההלם (EDSWT) נוצרה בגרמניה ומשמשת ברפואה כבר עשרות שנים ומיליוני אנשים כבר טופלו באמצעותה. אורולוגים שטיפלו בשיטה זו דיווחו על שינויים שהתרחשו לטובה ברקמות סמוכות, עלייה בצפיפות העצם והתחדשות של הרקמות.

הטכנולוגיה מתבססת על גלי קול ויוצרת תזוזה ושינוי ברקמה הפגועה. גלי הקול משודרים בעוצמות נמוכות אל אזור הפין ומעודדים ייצור של כלי דם חדשים, והטיפול יעיל במיוחד מפני שהוא עוקף את כלי הדם הקיימים, שאינם יעילים עוד.

הטיפול בגלי קול מעורר את הגוף לטפל בעצמו על ידי הפעלה של תהליכים פיזיולוגיים בעלי השפעות רפואיות חיוביות, ובכך עוזר למטופלים לחזור לתפקוד מלא במהירות האפשרית. הטיפול בטכנולוגיית גלי הלם לא מסוכן, לא כואב ולא פולשני.

הפתרון השלם והמקיף במרפאה גם כולל טיפול משלים של דיקור סיני באזורים ספציפיים בגוף (לא באיבר המין), שעוזר לעודד זרימה רציפה של דם לאזור הפין, וכן פורמולת צמחי מרפא שמותאמת אישית לכל מטופל ועוזרת להגמיש את כלי הדם כדי לאפשר זרימת דם אופטימלית, למנוע בריחת דם מאיבר המין בזמן הזקפה ולשחרר חסמים רגשיים, פיזיולוגיים ואנרגטיים שמעכבים זרימת דם.

מכשיר לטיפול בגלי ההלם – ED 1000:

פתרונות נוספים בשוק

1. כדורים: הטיפול הראשון המוצע כיום הוא כדורים, הניתנים במרשם רופא. השימוש בכדורים אלה נפוץ למדי, אולם יש לזכור, שכמו כל תרופה, גם לכדורים הללו עלולות להיות תופעות לוואי, וכן שהשימוש בהם אינו מתאים לכל אחד. יש לקחת בחשבון מחלות רקע ושימוש בתרופות נוספות. לא רק זאת, אלא שהשימוש בתרופות קשור ישירות למגע המיני, ואם אין גירוי, התרופה אינה משפיעה.

2. הזרקות: ואם הכדורים אינם פותרים את הבעיה, מוצע טיפול של הזרקת תרופות ישירות לפין. המטופל הוא זה שמזריק לעצמו, לאחר שקיבל הדרכה כיצד עליו לעשות זאת. הזריקה משפיעה כמעט מיד והיא נחשבת כטיפול יעיל מאוד, אולם גברים רבים נרתעים מטיפול זה.

חשוב לדעת שגם הכדורים וגם הזריקות מטפלים בסימפטום בלבד, ועם שניהם המין לא יכול להיות ספונטני. כאשר נוטלים כדור, צריך לזכור לקחת אותו כשעה לפני שרוצים לקיים יחסי מין בשביל שהוא ישפיע. וגם זריקה אינה יכולה להיות ספונטנית. מה שמבטל את היכולת ליהנות מחיי מין ספונטניים, ופוגע בהנאה מהיחסים.

3. משאבת וואקום: טיפול אחר הוא טיפול באמצעות משאבת ואקום. בטיפול זה אין שימוש בתרופות. אבל ישנם כאלה שטיפול מסוג כזה הוא מסורבל ומסובך עבורם. וכן ישנו חשש מכאבים או חבלות באזור הפין.

4. ניתוח השתלת תותב: טיפול אחר שמוצע כקו אחרון הוא ניתוח השתלת תותב, שלמרות שהוא מוצע כקו אחרון, שביעות הרצון ממנו גבוהה בקרב אלו שעברו את הניתוח.

כל הטיפולים הללו מטפלים בסימפטום, אך אינם יורדים לשורש הבעיה. תפסיק לקחת כדורים, תפסיק להזריק, תפסיק להשתמש במשאבה, הבעיה תמשיך. לא תצליח להגיע לזקפה בלעדיהם והמשמעות היא שלא תוכל לקיים יחסי מין בלעדיהם.

מרפאת הוד לרפואה משולבת

פידבקים מלקוחות שלנו:

  • "תודה שאפשרתם לי לחזור לחייך" – אבי
  • "החבר שלי עמד זקוף שעות רבות… וכל זאת אחרי פעם אחת" – אורי
  • "שילמתי על טיפול בבעיה אחת והרווחתי פתרון לשתי בעיות – גם חזרתי לתפקוד מלא וגם הפסקתי לקום בלילה שוב ושוב לשירותים" – יורי
  • "למרות שהייתי סקפטי בגלל טיפולים בעבר שלא צלחו, אני שמח שהקשבתי לאשתי וגם לכם, והלכתי על זה – תודה על זה" – פאול

הבדיקה נעשית ע"י רופא אורולוג – יורי יאדגרוב PhD, עם ניסיון מעל 22 שנים בפתרון של בעיות זקפה וערמונית.

לתיאום בדיקה והתייעצות עם רופא אורולוג, השאירו פרטים:

"*" אינדוקטור שדות חובה

שם*
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לשיחת ייעוץ דיסקרטית ללא תשלום השאירו פרטים

"*" אינדוקטור שדות חובה

שם*
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
[מידע זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה, ואינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה]

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ

דילוג לתוכן