התפקוד שלך לא כמו פעם?

מרגיש שהזקפה נחלשה, נופלת? האקט מתקצר?

המחשבות הראשונות שלך שאולי זה:

  • קורה לך בגלל המתח הנפשי
  • עוד מעט התפקוד יחזור וישתפר
  • מתחילה החרדה ב"רגע האמת"

ייתכן ומדובר בלחץ נפשי. אבל כשבעיית התפקוד נמשכת מעבר למספר חודשים לרב הדבר מצביע על בעיה פיזית, כמו: זרימת דם חלשה, היצרות בכלי הדם, השפעות של אורך חיים או רקע רפואי או תרופתי שפוגעים תפקוד מיני תקין ומלא.

לפני שאתה מתחיל עם הכדורים!

חשוב שתדע!

יכול להיות שאתה שומע מהחברים שלך על "גלולת הקסם" שהופכת אותם ל"נמרים במיטה". אך מה שהם לא מספרים לך שכדורים ותרופות לחיזוק הזקפה הם פתרון זמני בלבד לבעיה!!

כל גבר שהתחיל לקחת כדורים יודע, שכעבור זמן לא ארוך במיוחד יעילותם של הכדורים נחלשת והוא מוצא את עצמו בבעיית תפקוד הרבה יותר חמורה מאשר בהתחלה. מעבר לכך לא מעט גברים מדווחים על תופעות לוואי מטרידות עקב שימוש בכדורים ומתקשים מול העובדה שנעלמה הספונטניות.

אתה לא לבד!

נכון שהנושא עדיין כרוך במבוכה גדולה. אך חשוב שתדע שאלפי גברים בכל קשת הגילאים סובלים מהפרעות בתפקוד התקין. כ15% הגברים בגילאים הצעירים, החל מגיל 40 יותר מ50% מהגברים מתחילים לחוות החלשות והקצרות משך הזקפה. אך לצערנו, רובם המכריע מתבייש לטפל בבעיה, בזמן שהבעיה רק הולכת ומחמירה.

תכל'ס, איך אני חוזר לתפקוד עצמאי ומלא?

הפתרון הוא להגיע אלינו למרכז הישראלי לשיפור התפקוד המיני כדי להתייעץ עם אורולוג מומחה שיאתר את הבעיה האמיתית כדי שתוכל לחזור לתפקד במהירות ועם ביטחון, ללא תלות בכדורים.

אל תיתן לבושה לנצח ותן לנו הזדמנות להראות לך שאפשר לתפקד ללא כדורים כי הם פתרון זמני בלבד והם גם המסלול הבלתי הפיך אל עבר ניתוח התותב.

תגיע לפגישה עם רופא אורולוג מומחה שיבצע בדיקה מקיפה לאיתור שורש הבעיה ויתאים לך את הטיפול שתוכל לחזור לתפקוד מלא עם אחריות!!

תוכל לקרוא מה מטופלים שלנו שהיו במצב שלך מספרים:

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ